TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.02.2016, Në orën: 01:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2181 herë

Titulli : Audi A8 3.3 TDI BI TURBO quattro ......Fullll

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A8

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3300

Viti : 2002

Përshkrimi

A8 3.3 TDI Bi Turbo ne RKS deri mujin e 5 me full opsion
Klimatronik dy zonale.... Karrigat likur....karrigat me nxemje...4 gjamat ne pull .... Perde mrapa... Automatik tiptronik me shpejtsi ne vollon.... Komanda ne vollon.... Tempomat.... Bord kompiuter....cd me shanzher.... Navi ..... Dvd dhe ne ulse mara.....tv.....fellga 18 coll... Ksenon....senzora parkimi para dhe mrapa...shibidah....

Viber+37744445452

Stublla

SHPALLJET TJERA