TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.02.2016, Në orën: 02:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 7160 herë

Titulli : MERCEDES S350 DIZEL BLUEEFFICIENCY -10 FULL EXTRA

Çmimi : 33,333 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes S 350

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 3500

Viti : 2010

Përshkrimi

*** MERCEDES S350 DIZEL FULL EXTRA


I DOGANUAR DHE I REGJISTRUAR PER HERE TE PARE KS
2 ÇELESA
BLUE EFFICIENCY
KLIMATRONIK
AIR-MATIC
TEMPOMAT
SHIBER
ABS ESP
SHPEJTSI nVOLLAN
KAMERA
SENSORA PARKINGU PARA DHE MBRAPA
XENONA BI-XENONA
MBYLLJE QENDRORE, ALARM
SENSORA NE DYER
SENSOR SHIU
PASQYRET ELEKTRONIKE
PERDE
LEDA MBRENDA
KARRIKAT ME NXEMJE DHE FTOHJE PARA DHE MBRAPA
KARRIKAT ELEKTRONIKE DHE ME MASAZH
GOMAT E REJA ( M+S )
NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE
ME TE GJITHA SERVISET E KRYME


Kontakt; 044201003
Viber; +37744201003
ASLLANI

SHPALLJET TJERA