TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.02.2016, Në orën: 19:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 348 herë

Titulli : shitet

Çmimi : 90 €

Kategoria : Pajisje Shtëpiake

Përshkrimi : Shes shporetin m gas, i ruajtur, se bashku me bocen dhe lidhjen.

SHPALLJET TJERA