TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.02.2016, Në orën: 19:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2260 herë

Titulli : Golf 4 1.9 Tdi - i të kuqe

Çmimi : 2,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Shitet Golf 4 1.9 Tdi - i të kuqe në gjendje të mirë teknike.

Vetura është e importuar nga Zvicra dhe posedon libra të sevisit. Pa Doganë..

Ju mirëpresim.. 044 801 101

SHPALLJET TJERA