TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.02.2016, Në orën: 22:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1304 herë

Titulli : Shitet vetura

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Chevrolet Kalos

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 76

Motori (kubik) : 1.4

Viti : 2004

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks

Përshkrimi

Shitet vetura ne gjendje shume te mire i ardhur nga Zvicrra qe 3 muaj i doganuar dhe regjistruar ne Kosove. 76 mij te kaluara, automatik 1.4 benzin

SHPALLJET TJERA