TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.02.2016, Në orën: 11:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2059 herë

Titulli : Citroen c3 dizel 1.4 hdi rks 1 vit

Çmimi : 3,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes Citruen c3 cizel 1.4 hdi i regjistruar rks 1 vit vetura osht ne gjendje shum te mir dhe shum i rujt si mbrenda ashtu dhe jasht posedon klim funksjonale abs esp pulla vollon tempomat 4 gjamat me rrym muzik te mir me cd hargjime shum shum te vogla etj tel 044878355 ose 049190030

SHPALLJET TJERA