TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.02.2016, Në orën: 11:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1335 herë

Titulli : Audi A3 2.0 dizel -03

Çmimi : 5,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes Audi A3 ne gjendje shum te mir 2.0 Tdi e regjistruar rks 1 vit vetura osht shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht posedon klim abs esp bord compjuter centrall gjamat me rrym muzik md cd alo fellga etj ose ndrroj tel 044878355 ose 049190030

SHPALLJET TJERA