TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.02.2016, Në orën: 11:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1655 herë

Titulli : Shes Audi A3 dizel 2.0 Tdi rks 10 muj ose ndrroj

Çmimi : 7,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes veturen Audi A3 ne gjendje shum te mir dhe shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht dizel 2.0 Tdi me 6 shpejsi vetura posedon klim abs esp bordcompjuter karrikat me nxemje tempomat senzor parkingu alo fellga gjamat me rrym 2 qelsa hologenka model Slin etj vetura osht prefekt pa as ni vrejtje e regjistruar edhe 10 muj etj tel 044878355 ose 049190030

SHPALLJET TJERA