TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.02.2016, Në orën: 11:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2059 herë

Titulli : VW Golf 5 viti 2004 SportLine 2.0 tdi

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shitet vetura
w golf 5
2.0 tdi
6 spejd +R
klimatronik
karika me nxemje
pasqyret i palohen me pull
senzor shiu
senzor drita
sportline model
goma te reja
xhamat me rym para dhe mbrapa
airbag
radi cd
dy qelsa
servisat e kryme me koh
i ardhur prej gjermanis
vetura eshte e kompletum
+386 49 578 372

SHPALLJET TJERA