TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.02.2016, Në orën: 12:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2993 herë

Titulli : Shes Audi A4 dizel 2.0 Tdi rks

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes Audi A4 disel 2.0 tdi e doganuar e regjistruar rks 10 muj ne gjendje shum te mir e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht me km te garantura me liber servisi me servise te kryer vetura osht pa as ni vrejtje posedon klim abs esp bord compjuter pulla ne vollon karrikat me nxemje zenzor parkingu dritat lled alo fellga shum te mira me 4 gomat e reja vetura osht pa vrejtje tel 044878355 ose 049190030

SHPALLJET TJERA