TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.02.2016, Në orën: 12:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 11817 herë

Titulli : VW Golf 4 pacific 1.9 TDI 74 kw

Çmimi : 5,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Golf 4 pacific 1.9 TDI 74 kw 101 ps...vetura esht e posa ardhur nga gjermania dhe esht ne gjendje shum te mir..vetura ka 190.000 km me liber serisit dhe 2 qelsat... qmimi 5700 euro me dogan te paguar..... tele 044111148............................ndrrim jo.

SHPALLJET TJERA