TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.02.2016, Në orën: 23:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2428 herë

Titulli : GOLF 4 TDI

Çmimi : 5,000 €

Cmimi në zbritje : 4750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 280,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2002

Përshkrimi

Golf 4 TDI me DI te kuqe - 125 PS
SPECIAL
fund 2001, seria 2002
Climatronic
Tempomat
Pasqyret elektronike dhe me nxemje
ABS
ESP
Airbags
Chlid locks
Shiber
Fellnet alumin 16' me goma te reja te dimrit (1 muaj)
2 çelesa origjinal

049 855 533 & viber: +377 44 497 892

SHPALLJET TJERA