TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.02.2016, Në orën: 17:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 351 herë

Titulli : Vento 1.9dizel

Çmimi : 2,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Vento

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 2,400,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 1992

Ekstra : Panorama

Përshkrimi

Vetura është në gjendje të rregullt të pinesë ka tête muaj regjistrim dhe goma të verës me fellne.

SHPALLJET TJERA