TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.02.2016, Në orën: 18:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 603 herë

Titulli : VW Passat

Çmimi : 2,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Argjendtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 240,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2001

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

VW Passat 2.0 benzin
-viti i prodhimit 2001.
-i ardhur prej zvicrre
-Klimatronik
-ESP
-,ABS,
-me centrall,
- gjama dhe pasqyre elektronike. Nr Viber:+37744172330

SHPALLJET TJERA