TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.02.2016, Në orën: 17:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2031 herë

Titulli : OPEL CORSA C posaardhur

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes opel corsa 1.7 DTI (Dizell) PA DOGAN e sapo ardhur nga gjermania , viti i prodhimit ne fund te 2001 ne gjendje perfekte vetura eshte shum e ruajtur e paster si brenda ashtu edhe jasht posedon: Klim, ABS , ESP , Airbag, Goma te reja Dimrit etj shum e mir .Tel : 045214470 dhe 044460365

SHPALLJET TJERA