TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.02.2016, Në orën: 18:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 46 herë

Titulli : Shitet shtepija

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Ekstra : Shteg në Oborr

Përshkrimi : Shitet shtepija 3katshe ne tavnik me 5 ari tok e gatshme por banim e rregulluar jasht dhe mbrenda te intersuarit mund te kontoktoj ket nr teli 049595543

SHPALLJET TJERA