TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.02.2016, Në orën: 20:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 170 herë

Titulli : IPhone 5 16 GB Gold Full Unlock

Çmimi : 215 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shes IPhone 5 16 GB Gold, asht shum i rujten dhe asht ne gjendje perfekte punon shum mir. Ndrrim i mundshem, per shum kontaktoni ne whatsapp dhe viber ne nr. +38649437729

SHPALLJET TJERA