TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.02.2016, Në orën: 12:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 6089 herë

Titulli : Golf 7

Çmimi : 13,800 €

Cmimi në zbritje : 12420 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 105

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2013

Përshkrimi

Golf 7 tdi 1.6 i ardhur nga zvicrra me liber te servisit
Kilometra 105.000
Ne gjendje shum të mi

Dhe mundsi ndrrimi

SHPALLJET TJERA