TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.02.2016, Në orën: 02:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2579 herë

Titulli : Audi a4 2.0 dizel -10

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

shes audi a4 2.0 dizel ne fund te 2009
Vetura eshte e ardhur prej zvicrres- CH
Posedon
klimatronik
gjamat me rrym
pasqyret me rrym
karrikat me nxemje
navigacion
shiber
2 qelsa liber servizis
6 shpejtsi
senzora para dhe mas
fellne me goma te mira
abes abribes esp centrall servo etj.
Vetura eshte ne gjendje shum te mire teknike e shtrengume tip top per ma shum info 044210739.

SHPALLJET TJERA