TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.02.2016, Në orën: 02:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1559 herë

Titulli : Opel Astra

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2011

Përshkrimi

Shitet Opel Astra J,e ardhur nga Zvicra e regjistruar ne Ks me 1 vit regjistrim

1.7 CDTI
Viti i Prodhimit : 2011
110 Ps
Karrika me nxemje
Timonin me nxemje
Klimatronik
Cd Mp3
Aux
Te gjitha serviset i ka te kryera
Km e sakta me liber servisi,mund te vertetohen.

Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme, sikurse e re, te kryera serviset i ka: Rrypin dhemzor (SET), vajin dhe krejt filterat. Ne veture nuk ka nevoj me investu asnje cent, nuk eshte ne hipoteke perkthimi mund te behet menjeher.

SHPALLJET TJERA