TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.02.2016, Në orën: 02:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1681 herë

Titulli : audi a4 1.8T benzin GAS RKS 29.07.2016

Çmimi : 3,450 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 15,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2000

Përshkrimi

Shitet audi a4 quatro automatik tiptronik 1.8T benzin gas ne dizne te sapo montuar audi posedon klimatronik ne funksion ABS airbag central dritare me rrym pasqyre me rrym timon hidrolik dhe levizes posht lart karrikat e para me nxemje me fellne te bukura dhe me nje interjer dhe karesori shum te paqt per me shum info kontakti 044 267 028&049 318 270

SHPALLJET TJERA