TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.02.2016, Në orën: 09:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 247 herë

Titulli : Shes samsung S3 shum i rujtun me folia

Çmimi : 120 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : shes samsung s3 ne gjendje shum te mir i rujtur dhe me kuti adapter per me shum kontaktoni me viber +37745644680.

SHPALLJET TJERA