TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.02.2016, Në orën: 10:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 194 herë

Titulli : Samsung s4 GT-19505 16 GB

Çmimi : 155 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shitet samsung S4 gt-I9505 3g 4g lte 2gb ram 16gb hdd i bardh
Ne gjendje perfekte 4 muj i perdorun adapteri original 1 fatrolle folie te xhamit per mbrojtje.
Per me shume info na kontaktoni ne Viber
+37744104454 dhe telefon 04-261-043

SHPALLJET TJERA