TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.02.2016, Në orën: 11:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 236 herë

Titulli : Lokal Me qira ne Arberi ish Dragodan

Çmimi : 300 €

Kategoria : Qera: Dyqane & Objekte Afariste

Madhësia : 110m2

Ekstra : Garazh, Parking Privat, Parking Rrugor

Përshkrimi : Jap lokalin me qira me 110 m2 i cili eshte i pershtatshem per te gjitha veprimtarit si depo shitore garazh, agjencion, gjindet afer ambdasades hungareze dhe Amerikane
qmimi mund te jet i diskutueshem ne baze te qendrimit apo kohzgjatjes.

SHPALLJET TJERA