TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.02.2016, Në orën: 14:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 11007 herë

Titulli : VW GOLF 4 TDI FULL HIGHLINE -01

Çmimi : 5,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Golf 4 1.9 Tdi(di) tkuqe 6 shpejtsi me full paisje : Climatronic,Navi,Lekure,Xenon, 4xhamat me rryme,servo,alarm fabrikisht,farat me llup origjinale,pasqyre elektrikr,centrall 2 qelsa. Regjistrim deri ne gusht 2016, servis rryp dhemzor setin e ndruar , korp llamell zamajc te reja me faktur dhe nen garancion. 044 560 040 dhe viber +37744560040

SHPALLJET TJERA