TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.02.2016, Në orën: 14:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2053 herë

Titulli : Renault Megane - RKS 1 VIT TE PLOT VITI 2004

Çmimi : 3,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes reno megano 1.9 dci esht 6 shpejtesi shpenzime te vogla shum viti prodhimit ne fund 2003 i shtrengun edhe i rujten si jasht edhe mrena.
klimatronik,,,,, RIGJISTRIM,,,, KA,,,, 1 VIT ,,
abs
esp
hidrolik
Fshisat me senzor
mbyllje hapje dhe dhezja pa pas nevoj me nxer karten
fellne original reno
Kerri ne emer tem personal
bartje menjeher ne emer te pranarit te ri
qmimi 3200 PER MASHUM NE TEL 044295430 OSE 045975550

SHPALLJET TJERA