TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.02.2016, Në orën: 14:09 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 8829 herë

Titulli : Passat 1.8 benzin&gaz

Çmimi : 2,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 1998

Përshkrimi

Shes pasat 1.8 benzin&gaz ne dizne ne gjendje shum te mir dhe i rujtun vetura posedon airbag abs klimatronik nxemje karrikash rigjistrim der ne funt vitit 2016 gomat e dimrit

SHPALLJET TJERA