TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.02.2016, Në orën: 14:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1953 herë

Titulli : Mercedes C 270 dizel -04

Çmimi : 4,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 270

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2004

Përshkrimi

shes mercedes benz c270
pa dogan
i sa po ardhur nga gjermonia
shum i rujtun si brenda ashtu dhe jasht
viti i prodhimit 12/2003golf audi bmw
seat
mercedes

SHPALLJET TJERA