TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.02.2016, Në orën: 14:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4029 herë

Titulli : Golf 7 diesel 1.6

Çmimi : 17,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 85,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2014

Përshkrimi

Golfi i sa po ardhur dhe i doganuar dhe tabela ks. Automjeti eshte 1.6 diesel . Paisjet: pulla ne vollan , cd box , sd card , usb, senzor te shiut , start stop sistem , parking automatic, senzora ne te 4 anet , kuk per rimorkio , karrika me nxemje etj etj
Ju lutem me shkruni ne viber ne nr :+43 688 60628981

SHPALLJET TJERA