TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.02.2016, Në orën: 14:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5014 herë

Titulli : GOLF 2 1.9 SDI -89

Çmimi : 1,499 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1989

Përshkrimi

Vetura posedon
Goma te reja Dimri
Regjistrim 5 Muaj
Felga Alumini
Cd Player
i Pastert si Mrena Ashtu Dhe Jasht
Vetur Familjare
Hargjime te vogla
Hipotek nuk eshte
Per me shum info
044780685
Viber > +377 44 534 435

SHPALLJET TJERA