TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.02.2016, Në orën: 17:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 379 herë

Titulli : Citroen C5

Çmimi : 2,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 240,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2003

Ekstra : Immobiliser, Karrige me Ngrohje

Përshkrimi

Shitet vetura Citroen C5 2.0 HDi.Viti i prodhimit 2003. Vetura ka vetëm një ditë që ka ardhur në Kosovë. "VETURA NUK ËSHTË E DOGANUAR" Ky Citroen është një model më i avancuar nga Citroenët tjerë (Crystal) që do të thotë ka edhe PANORAMËN dhe një Frigorifer.Citroeni poashtu posedon:Klimën,ABS,Servo (timonin hidraulik). Frenat dhe friksioni janë të reja. BËJMË EDHE NDËRRIME.
Për info më të hollësishme telefononi në numrin më poshtë:
049-617-705
Mund të thërrisni edhe në viber.

SHPALLJET TJERA