TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.02.2016, Në orën: 16:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 273 herë

Titulli : Samsung Galaxy Note 3 Live Demo Unit

Çmimi : 200 €

Cmimi në zbritje : 190 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shes Samsung Galaxy Note 3 Live Demo Unit (Versioni më i fortë nga Galaxy Note 3) dhe Kartela nuk i funksionon, (Versioni Demo është i prodhuar fabrikisht kështu).
ka 32 Gb memorie të brendshme, dhe 3 Gb Ram.
Kamerën e ka 13 MegaPixel mbrapa, dhe 2 MegaPixel para.
Punon perfekt. Qmimi i tij është 190 Euro.
Për info tjera, ju lutem më kontaktoni në numrin e tel. 049 - 617 - 705 . Mund të shkruani edhe në Viber.

SHPALLJET TJERA