TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.02.2016, Në orën: 00:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1936 herë

Titulli : vw golf 1.9 tdi 74kw Viti 2003

Çmimi : 3,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Vetura eshte pa dogan e sapo ardhur nga gjermania
Vetura posedon 2 qelsa dhe librin e servisit
Vetura eshte ne gjendje perfekte
Dhe garantoj per gjithqka sa I perket vetures

SHPALLJET TJERA