TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.02.2016, Në orën: 00:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2168 herë

Titulli : Golf 6 1.6 Diesel-I sapodoganuar

Çmimi : 12,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2010

Përshkrimi

Shes Golfin 6 i sapoardhur nga jasht.
Full extra
1.6 Diesel
105 Ps
160.000 Km te kaluara me liber te serivisit te garantuara
Qmimi perfshin edhe doganen , dmth une e doganoj dhe vlen ky qmim , ose e shes pa e doganuar fare me marrveshje
Kontkto permea Viber ose Whatsaap ne kete numer
+377 44 850 650

SHPALLJET TJERA