TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.02.2016, Në orën: 09:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 56 herë

Titulli : MERCEDES SPRINTER 313 CDI 16+1 ULESE

Çmimi : 19,800 €

Cmimi në zbritje : 18800 €

Kategoria : Autobusa & Furgona

Përshkrimi : Shitet automjeti MERCEDES SPRINTER 313 CDI 16+1 ULESE, 3 DYER.
Automjeti eshte i ardhur nga Gjermania, regjistrimi i pare ne Kosove me 08.09.2014.
Gjendja PERFEKTE si nga ana teknike ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te brendshme.

SHPALLJET TJERA