TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.02.2016, Në orën: 15:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 148 herë

Titulli : Seat Leon 2.0 Tdi (Automatik)

Çmimi : 4,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Seat Leon

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 215,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Shitet Seat Leon 2.0 Tdi në gjendje shumë të mirë teknike.

Vetura është e importuar nga Zvicra dhe posedon libra të servisit.

Ju mirëpresim.. 044 801 101

SHPALLJET TJERA