TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.02.2016, Në orën: 16:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1631 herë

Titulli : Peugeot 307 1.4 HDI -03

Çmimi : 3,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 307

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes Peugeot 307 1.4 HDi
Regjistrimi i dyte ne Kosove, i regjistruar deri ne Korrik 2016
4 dyer airbag abs srs mbyllje qendrore Kuk etj
vetur familjare per qytet me hargjime shum te vogla
Vetura eshte e Servisuar:
Komplet Setin e Rrypit Dhembezor para 15000km
Komplet Setin e Llamelles para 18000km
vetura nuk eshte Hipotek dhe kontrata behet menjehere
fotot jan bere 05.02.2016
ndrrim vetem me GOLF 4 Karavan
049 688 488 viber
044 759 402

SHPALLJET TJERA