TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.02.2016, Në orën: 16:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2154 herë

Titulli : VW Golf 5 1.9 TDI Goal -07

Çmimi : 7,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes GOLF 5 V, 1.9 TDI GOAL, i ardhur nga gjermania tetor 2015

Golfi posedon:
165.000KM
Liber Servisi
Tempomat
Klimatronik Dy Zonale
Karriget me Nxemje
Pasqyret me Nxemje, elektronike
MP3 Kasetofonin original te VW
Senzorë mbrapa
Gomat e reja te blera ne 2015 PIRELLI ne eurogoma me garancion dhe fature.
Viti 2006 model 2007
Me ni fjal tip top

SHPALLJET TJERA