TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.02.2016, Në orën: 16:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1386 herë

Titulli : VW Golf 5 2.0 SDI -05

Çmimi : 6,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet Golf 5, 2.0 SDI, vetura eshte ne gjendje te mire teknike dhe vizuale, Servisin e madhe te kryer para 1 muaji, ka regjistrim deri me Nentor 2016, posedon GPS, DVD Screen touch, Kamer perpara per inxhizim te rruges me night vision plus, drita te mjeglles, Goma shum te mira siq po shihen edhe ne foto,

Viber; 00377-44-155-350
Presum bleres serioz, falemnderit.

SHPALLJET TJERA