TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.02.2016, Në orën: 20:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1243 herë

Titulli : Audi A4 -06

Çmimi : 8,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Audi A4 2.0 Dizel
Viti 2006
Regjistrimi.i Par Ne Kosov Sa Po e Ardhur Nga Gjermanija Osht Doganuar Dhe u Regjistruar Per Her Te Par Ne Kosov Vetura Osht Ne Emer Timin Meniher Muj Me Ju Perkthy
Vetura Tip Top Ne Gjendje Te Rregullt Mrena Ashtu Edhe Jasht Edhe i Shtrengunm Shum Nuk.Ka Asgje Defekt Qmimi 8100 i Diskutushem Ndrim i Mundshem
Per Me Shum Info 045 495 336
Viber 0037745495336
Ju Mir Presim

SHPALLJET TJERA