TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.02.2016, Në orën: 20:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3139 herë

Titulli : Mercedes ML350 benzin -07

Çmimi : 9,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes ML 350

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 3500

Viti : 2007

Përshkrimi

Mercedes ML 350 Benzin+plin Ndizne Automatik-tiptronik Klim-Tronic Abs Esp Airbag Dritat Me llup +Mjegulles  Navigacion Xhama me Rrym Dirigjime ne timon Shpejtsit ne Timon Krriga Likur Elektronik Me Nxemje Tempomat Board Computer Cd-player Xenon Senzora Para Senzora Shiu Fellne dhe Goma Te mira Veres Vetura Eshte ngjendje te mir teknike po ashtu edhe optike Viti : 2007 Ndertimi : 5 Dyer Ulese : 5  Km : 178583 Vetura Eshte me Dogan me RKS 1VIT
ndrrim i mundshem
Viber +38649813877

SHPALLJET TJERA