TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.02.2016, Në orën: 22:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1771 herë

Titulli : VW Golf 5 1.9 TDI - RKS

Çmimi : 6,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes VW Golf 5 1.9cc TDI , seria Tour-V , Viti i prodhimit 12/2004 , Ngjyr hiri metalike , I regjistruar RKS ( 7 muaj ) , Vetura posedon :
- Klimatronik
- Board kompjuter
- ESP , ABS , AirBag
- Xhama dhe Pasqyre elektronike
- Mbyllje qendrore
- Drita kristal
- Interier te ruajtur
- Cd-Radio
- Goma t'reja , etj ... Vetura ka serviset e kryera dhe osht ne gjendje te shkelqyeshme

---------------------- Info : 044-109-711 / 044-126-301 ------------- Qmimi : 6.000 euro

SHPALLJET TJERA