TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.02.2016, Në orën: 22:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2317 herë

Titulli : VW Golf 4 Sdi rks 9 muj klim -00

Çmimi : 3,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2000

Përshkrimi

Shes golf 4 SDI 1.9,viti 2000,ngjyr e bardhe klim ac,esp,karrikat me nxemje,gomat e dimrit te mira,dy qelsa, regjistrim deri me 28.10.2016,ne gjendje te shkelqyer te punes,nuk ka nevoj per ndonje investim,kerri esht i ardhur nga zvicra,hargjimet shume te vogla.vetura nuk eshte hipotek dhe mund te perkthehet menjeher.Bejm edhe ndonje ndrrim nese na pershtatet.
tel +37744 346 429 / 049 800 085..

SHPALLJET TJERA