TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.02.2016, Në orën: 22:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 579 herë

Titulli : vw Bora 4motion TDI 110kw 150ps

Çmimi : 4,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Bora

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 260,000

Motori (kubik) : 1900 cm3

Viti : 2000

Ekstra : ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Child Locks, Cruise Control

Përshkrimi

Shes VW bora 6 shpejtesi + R
1.9 tdi 3 t kuqe
4motion (4x4)
110kv- 150ps
Dritat Xenon.
Kuk terheqese e cila edhe i hiqet
Sensor shiu
4 dritaret elektronike
Shiber elektronik
Tempomat - rritja e shpejtesise dhe zvoglimit ne timon Instrument tabllen krom
Navigacion + radio + cd changjer - 6 cop
Komanda ne timon
Ulset lekur te markes se njohur Recaro si dhe me nxemje
Regjistrim RKS 11 MUAJ
Fellne 16coll me goma te reja
Klim funksionale
Sistem te frenimit ABS
ESP - Stabilitet i mjetit ne ngrica
Pasqyre krom dhe me nxemje
Child lock
Dy par qelsa fabrikisht
Sevisin e madh te posa kryer me kilometra te garantuara
QMIMI 4500E

SHPALLJET TJERA