TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.02.2016, Në orën: 09:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 774 herë

Titulli : Shitet URGJENT VW Passat 1.9 TDI Automatik

Çmimi : 4,500 €

Cmimi në zbritje : 4350 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 270,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2003

Përshkrimi

Passat 1.9 TDI Variant
Vëllimi i motorit: 1.9
Fuqia: (131KF)
Viti i prodhimit: -2003
Kilometrat e kaluara: 270.000 km
Ndërruesi: Automatik-Tiptronik
Regjistrun deri me QERSHOR 2016
- Ngjyra e hirtë metalike
- Klima automatike dy-zonale“Climatronic”
- Radio CD / 6-Shanzher
- Mbështetëse për duar para me fijok
- Ulëset shtof material
- Ulëset e para me ngrohje
- ISOFIX Përgaditje për fiksimin e dyulëseve për fëmijë
- ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
- Mbyllje qendrore me teledirigjim
- Xhamat para dhe mbrapa elektrik
- Pasqyret e jashtme elektrike me ngrohje
- Timoni multifunksional nga lëkura
- Bord kompjuter
- Senzor shiu
- Dritat kryesore Xenon
- Fellne alumini
- Llajsne dekoruese nga kromi
- Libër servisi etj.
- Servisin e madh te kryer ne muajin e 10/2015
- Set I rrypit dhembzor I ndrruar para 10000km
- Gjendja teknike TIP TOP pa as nje verejtje me te vogel

SHPALLJET TJERA