TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.02.2016, Në orën: 19:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2049 herë

Titulli : Citroen C3 Exlusive [1vit regjistrim]

Çmimi : 4,300 €

Cmimi në zbritje : 3700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 165

Motori (kubik) : 1.4 16v

Viti : 2004

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Panorama

Përshkrimi

###### [20/04/2017 Regjistrim] ###### + PONORAM
Shes veturen Citroen C3 1.4 HDI
# 1.4 16v TURBOdizel
# Viti i prodhimit 2004.
# Vetura eshte ne gjendje shume te mire.
# Klimatronik,Abs,Air Bag,Centrall,
# Xhamat elektronike
# DVD,Pasqyret me Komand
# si dhe harxhimet janë shume te vogla.
# Nuk eshte hipotek menjehere mund ta perkthejim,
# mund ta verifikoni ku te doni.
# Servisi njanar t krym filterat,pumpat,ulen e krejt.
5L 100km --

@@ WIBER ## +38649419791

SHPALLJET TJERA