TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.02.2016, Në orën: 12:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4441 herë

Titulli : JAGUAR S TYPE-01-zvicrra -qmimi:1600euro fix

Çmimi : 1,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Jaguar S-Type

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2001

Përshkrimi

SHES JAGUAR S TYPE 2001 3.0 BENZIN NE GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE DHE OPTIKE.POSEDON:GJAMA ELEKTRONIK,KLIME FUNKSIONALE,RADIO CD,5 GOMA TE REJA MICHELIN ME 5 FELLNE,MARSH AUTOMATIK,LEKUR,KARRIKET ME NXEMJE,INTERIER TE PASTER ETJ.QMIMI ESHTE :1600 EURO FIX.TEL:045 804 239

SHPALLJET TJERA