TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.02.2016, Në orën: 12:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4823 herë

Titulli : Audi a8 quatrro 3.0 tdi viti 2010 s line fullllll

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A8

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2010

Përshkrimi

Audi a8 viti 2010 muajit 11 3.0 tdi s line dyrt vakum Tempomat Shiber Senzora para Senzora mbrapa Xeno bog xenon led para led mbrapa Pasqyret i palohen Muzik ekstra BOSE AutoMatik TipTronik Shpetesit Timon Navigacjon me tajskrin Led mrenda fullll dyrt vakum karikat me nxemje para dhe mbrapa klimtronik 4 zonale perde mbrapa shiber kamer
8 shpetesi + R Dy qelsa i posedon me ni fjal fuuullll

SHPALLJET TJERA