TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.02.2016, Në orën: 12:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1628 herë

Titulli : Golf 4

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Posedon 1,9TDI 2003 klim tronik instumentabell krom karrikat rikaro me Dogan dhe Homilogim

SHPALLJET TJERA