TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.02.2016, Në orën: 12:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1609 herë

Titulli : VW GOLF 6 2.0 TDI 81 KW 110 PS -09 pa dogan

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

>> SHITET
>> Motorri; 2.0 tdi
>> Fuqia 81KW 110 PS
>> KM ; 189000t
>> Viti Prodhimit; 29.08.2009 MODEL I 2010
>> Nevgacion tmadh me taskrim dvd
>> Ngjyra: E zeze metalice
>> Xhamat elektronik hapen fabrikisht
>> Klimetronik 2 zonal Funksionale
>> 5 ULSE kerr familjar
>> ABS
>> ESP
>> Sport line
>> Bord kopjuter
>> Tempomat
>> Pasqyrrt me rregullim nga mrenda dhe nxmje
>> Timonin Hidraulik
>> Karrikat me rregullim elektronik poshte/larte sipas deshires
>> Pershtatje te timonit lart poshte si dhe para mbrapa
>> 10xAIRBAG
>> 4 Xhamat hapje/mbyllje me pulle (elektronik)
>> Centrale me Dirigjues dhe alarm fabriksht
>> Alarm Fabrikisht
>> Hargjimet teper te vogla. Ne rruge te hapur 4.00 deri 4.5 litra / 100 km kurse ne qytet 5 deri 6 litra / 100 km.
>> ME TABELA TE FRANCES
049179207

SHPALLJET TJERA